2017-03-22

White Cat Security wspiera

White Cat Security już od 2 lat aktywnie podnosi poziom monitoringu, obsługi incydentów nie tylko przez komercyjną współpracę z firmami, ale również przez wspieranie organizatorów wydarzeń związanych z bezpieczeństwem. Przy okazji tych oraz innych kluczowych imprez w Polsce, jest możliwość spotkania się z przedstawicielami naszego zespołu by porozmawiać w kuluarach.

Spotkania nie zawsze mają charakter biznesowy, to miejsce i czas budowania relacji (Know Meet Trust) niezbędnych w procesie wymiany informacji o zagrożeniach, a wiemy relatywnie dużo agregując i analizując informacje pochodzące od zaufanych partnerów z różnych sektorów oraz własne działania.

Chronologicznie.

  • 30-31 marca 2017 - na konferencji SEMAFOR 2017 w Warszawie będzie można porozmawiać z nami w kuluarach - prośba o kontakt mailowy w przypadku chęci rozmowy lub nawiązanie kontaktu na miejscu, najlepiej przez kogoś kto ma już z nami relację. Działamy głównie w oparciu o zaufane kontakty.

 
(#KNF #stage2? - opowiem w Katowicach)
  • 12 kwietnia 2017 - na spotkaniu ISACA Katowice w Katowicach (video stream w Warszawie i prawdopodobnie Wrocławiu), założyciel brandu White Cat Security - Przemek Skowron, opowie o przypadku kampanii APT powiązanej z serwisem www Komisji Nadzoru Finansowego - pojawią się informacje dotychczas niedostępne publicznie. Więcej informacji oraz zapisy pod tym linkiem.
  • 27-28 kwietnia 2017 - na konferencji x33fcon w Gdyni, będzie można porozmawiać z nami. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w konferencji oraz w unikalnych na naszym kontynencie warsztatach - nie czekajcie na ostatni moment ryzykując, że część warsztatów zostanie odwołanych z powodu braku wykupionych wejściówek.
    • Jesteśmy sponsorem tego wydarzenia, o tyle nietypowym sponsorem, że budżet przekazany przez White Cat Security wykorzystany jest do sfinansowania kosztów sprowadzenia do Polski jednego z najbardziej potrzebnych prelegentów w naszym kraju - który obala mity i marketing, pokazując pragmatyczne, dojrzałe podejście (w naszej opinii).
    • Mieliśmy też wpływ na zapraszanych prelegentów - bez związku ze sponsoringiem. Dziękuję tym samym organizatorom za obdarzenie nas takim zaufaniem!
  • 18-19 maja 2017 - na konferencji CONFidence 2017 w Krakowie, będzie można porozmawiać z nami.

W razie zainteresowania kontaktem, standardowo: kontakt {@} whitecatsec.com lub bezpośrednio do znanego już konsultanta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz